İstanbul Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için)

Çocuk-Ergen-Yetişkin Psikolojik Sorunları

Aile Danışmanlığı

Özel Eğitim Koçu

İlköğretim Takviye Dersleri

Bilseme Hazırlık Dersleri

İstanbul Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için)

Sağlık,eğitim alanında deneyimli ve profesyonel bir Psikolog olan Ramazan Boyacı, siz değerli bireyler,anneler, babalar,öğrenciler,vatandaşlar,yöneticiler,çocuklar,hamilelere İstanbul bölgesinde Psikolojik Danışmanlık,Özel ders eğitimi hizmeti vermektedir.

Psikolojik Danışmanlık,Özel ders eğitimi denildiğinde yılların verdiği çalışma ile lider Psikolog olma yolunda ilerlerken,

  • İstanbul Çocuk-Ergen-Yetişkin Psikolojik Sorunları
  • İstanbul Aile Danışmanlığı
  • İstanbul Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için)
  • İstanbul İlköğretim Takviye Dersleri
  • İstanbul 0-6 Yaş Gelişiminin Takibi
  • İstanbul Bilseme Hazırlık Dersleri
  • İstanbul Anne Karnındaki Çocuğun Eğitimi
  • İstanbul Yönetici ve Personellerin Eğitim Programı

gibi konularda siz saygıdeğer bireyler,anneler, babalar,öğrenciler,vatandaşlar,yöneticiler,çocuklar,hamilelere gereken tüm desteği sağlıyoruz.

İstanbul Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için) denildiği zaman Sağlık,eğitim sektöründeki öncü konumumuz ile ilerlerken, bireyler,anneler, babalar,öğrenciler,vatandaşlar,yöneticiler,çocuklar,hamilelere en uygun Psikolojik Danışmanlık,Özel ders eğitimi fiyatları ile hızlı, kaliteli ve güvenli çözümler sunmaktayız.

Bizlere İstanbul bölgesinden https://ramazanboyaci.com İnternet sitemizde yer alan telefon numaramız ve mail adresimiz ile her zaman ulaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Ramazan Boyacı, yılların verdiği deneyimle siz değerli bireyler,anneler, babalar,öğrenciler,vatandaşlar,yöneticiler,çocuklar,hamilelere Psikolojik Danışmanlık,Özel ders eğitimi hizmeti vermektedir.

İstanbul Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için) - Ramazan Boyacı

EĞİTİM, NE ZAMAN NEREDE NASIL OLMALI?

Çocuğun eğitimi annesi ona hamile olunca başlar. Annesinin babasının yedikleri, içtikleri önemli olmakla birlikte kişilik yapıları, zeka seviyeleri, ilgi alanları, yetenekleri, doğru karar verebilmeleri, kaliteli insan olmaları, v.b. çocuğun eğitiminde önemli etkenlerdir. Hamilelikte de annenin stresi, kaygıları, endişeleri, korkuları v.b. karnındaki çocuğunun da psikolojisini etkiler. Anne karnında eğitim bu yüzden önemlidir, anne hamile ile iken anne babalar birlikte Hamilelikte Eğitim programlarına katılmalıdır.

0-6 yaş arasında çocuğun zeka gelişimi, dil gelişimi, duygusal, sosyal, v.b. gelişimleri normal mi? Her ay takip edilmeli ve çocuğun gelişimi normal değilse gerekli eğitimler hemen alınmalıdır. Çocuğun korkuları, endişeleri, stresleri hemen çözüme kavuşmalıdır. Bununla birlikte tırnak yemesi, alt ıslatması, dil gelişimi, öfke, sinirlilik, uyum ve davranış problemleri, kendine güvensizlik, v.b. konularda gerekli yardım alınmalıdır. Çocuk İlkokul çağına geldiğinde de İlkokula Hazır mı? v.b. testler yapılmalıdır ki, çocuk İlkokulda, okul korkusu, okul başarısızlığı, dikkat eksikliği, okuma yazma güçlüğü, özel öğrenme güçlüğü v.b. sıkıntılar yaşamasın. Bu testlerde çocuğun zeka gelişimi, dil gelişimi, ince kas gelişimi, kalın kas gelişimi, v.b. incelenmeli ona göre doğru karar verilmelidir.

Ortaokulda öğrencilere öğrenmeyi öğrenmek, zaman yönetimi, verimli ders çalışma yöntemleri, hafızayı geliştirme teknikleri, beyin haritası, sınav stresi, zeka testleri, zeka bölümü, ilgi alanları, yetenekleri v.b. konularda eğitim verilmelidir ki, anne babalar çocuklarını, çocuklar da kendilerini en iyi şekilde tanıyarak kendisiyle barışık bir çocuk olsunlar. Okulda kaliteli olarak yetiştirilmiş bir çocuk Liselere giriş sınavında da (LGS) doğru tercih yapabilir. Öğrenci üniversiteye hazırlanırken de hangi bölümü tercih edeceği konusunda da kendisini ve tercih edeceği bölümü en iyi şekilde tanıması gerekir. Gelecekte kaliteli bir doktor, bir mühendis, öğretmen, ev hanımı, baba, anne, v.b. olabilmesi için hangi üniversitenin hangi bölümünü tercih edeceği bilincinde olmalıdır ki doğru karar verebilsin. Bölümünden mezun olunca Türkiyedeki ve dünyadaki iş imkanlarını şimdiden görebilen bir öğrenci yaşamda daha az stres yaşayarak daha mutlu olacaktır. Psikolog Ramazan Boyacı

Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için) Denildiğinde Akla Gelen İstanbul Lider Psikolog - Ramazan Boyacı

Sağlık,eğitim alanında öncü Psikolog olan Ramazan Boyacı, Aile Danışmanlığı, Sınav Stresi, Özel Eğitim Dersleri, Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için), Okul Başarısızlığı, Uyum Problemleri, Özel Öğrenme Güçlüğü konularında siz değerli bireyler,anneler, babalar,öğrenciler,vatandaşlar,yöneticiler,çocuklar,hamilelere artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti buluşturmaktan gurur duyar.

Ramazan Boyacı olarak, 7 gün, 24 saat bireyler,anneler, babalar,öğrenciler,vatandaşlar,yöneticiler,çocuklar,hamilelere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Psikolojik Danışmanlık,Özel ders eğitimi hizmetinde, Sağlık,eğitim alanında Türkiye'nin her yerinde verdiğimiz hizmetlerde sonuna kadar bireyler,anneler, babalar,öğrenciler,vatandaşlar,yöneticiler,çocuklar,hamilelere, güzel bir hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini bireyler,anneler, babalar,öğrenciler,vatandaşlar,yöneticiler,çocuklar,hamilelere sunmaktayız.

Bizlerden Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için) hakkında bilgi almak için İstanbul ve diğer bölgelerden 365 gün boyunca ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için) İletişim

İstanbul bölgesinde Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için) hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ramazan Boyacı olarak biz bireyler,anneler, babalar,öğrenciler,vatandaşlar,yöneticiler,çocuklar,hamilelere, Aile Danışmanlığı, Sınav Stresi, Özel Eğitim Dersleri, Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için), Okul Başarısızlığı, Uyum Problemleri, Özel Öğrenme Güçlüğü hizmetleri sunuyoruz.

Siz de Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için) hakkında soru sormak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere


 08504742651 ramazanpsikolog@gmail.com 05422629924

iletişim alanlarından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için) - Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için) İstanbul - Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için) - Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için) en yakın - İstanbul Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için) fiyatları - Eğitim Koçu ( İlk-Orta-Lise Öğrencileri için)

https://ramazanboyaci.com