Psikolog Ramazan Boyacı
               1964  İzmir Ödemiş  doğumlu olup 1981 yılında Ödemiş Lisesinden mezun olduktan sonra
Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi, E.P.H. Bölümünden 1988 yılında mezun oldu.
               1988 yılından itibaren Özel ve Devlet Okullarında Psikolojik Danışman olarak çalıştıktan sonra Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde Okutman olarak Formasyon  ( Eğtim Psikolojisi ) ve Mantık dersleri verdi.
               Askerliğini de Psikolog olarak yaptıktan sonra Rehberlik Araştırma Merkezi Kurum Müdürlüğü görevini yaptığı zaman müfettişlerden PEKİYİ notu aldı.
               1999 yılından itibarenTelevizyonlarda, Radyolarda programlar hazırlayıp sunmakta, Özel ve Devlet Okullarında  ( Kurum Yöneticilerine, Öğretmenlere, Öğrencilere ),  İşyerlerinde de  Yöneticilere ve Personellere  Seminerler vermektedir. İş yerlerine Personel alımında gerekli testler ve mülakatlar ile yardımcı olmakta, personellerin kendi içlerindeki ve birbirleriyle olan iletişimlerinin daha kalitesi olmabilmeleri gerekli  test, envanter, anket, v.b. çalışmalar yapmaktadır.
               Gazetelerde ve dergilerde Psikolog Gözüyle Başlıklı köşe yazıları ve makaleler yazmaktadır.

               Özel Hastanelerde, ( Kartal Umut Hastanesi, Bağcılar Mecidine Hospital hastanesinde, Ümraniye Tepe Tıp Merkezinde, v.b.), Psikoloji Danışmanlık Merkezlerinde, Anaokullarında, Çocuk Yuvalarında, Kerşlerde  Çocuk, Ergen ve Yetişkin Psikoloğu olarak  Part-time olarak görev yapan Ramazan Boyacı müsait olduğu zamanlarda televizyonlarda radyolarda Program hazırlayıp sunmaya devam etmektedir.
               İnsanların kendi içinde, eşiyle ve çocuklarında olan psikolojik problemlerde yardımcı olmakta birlikte öğrencilere de Öğrenci Koçu olarak yardımcı olmakta,Öğrencilere, Öğretmenlere, Velilere, İş Adamlarına, Personellere ihtiyaç duydukları konularda seminerler vermektedir. Hamile bayanlara Anne Karnındaki Çocuğun Eğitimi konusunda da program hazırlamakta birlikte 0-6 yaş arası çocukların gelişimlerinin normal olup olmadığı konusunda da ilgili testleri yaparak anne babalara ihtiyacı olan konularda gerekli eğitimleri vermektedir.
            K
atıldığı seminerlerden ve kurslardan şimdiye kadar 39 adet sertifika alarak kendisini Psikoloji alanında yetiştiren Ramazan Boyacı'nın  Çocuğunuzu Test Edin ( Normal mi, Geri mi, İleri mi),Hatalı ve Doğru Anne Baba Davranışları ve Okul Öncesi Velilerin Sorularına Cevaplar isimli 3 adet kitabı bulunmaktadır. 
            Evli ve 2 çocuk babasıdır.
Adres 1: Zuhurat baba Sultan Çiftliği Sk No: 49 Bakırköy / İstanbul  ( Bakırköy Belediyesi yanı )
Adres 2: Kartaltepe Mh. Başarı sk No 22 Bakırköy /İstanbul ( Oğuzkağan Koleji Yanı )

Tel 1: 0 850 474 26 51   Tel2 : 0542 262 99 24

mail : ramazanpsikolog@gmail.com
Facebook: Ramazan Boyacı
Twitter     : https://twitter.com/boyacpsikolog
instegram: https://www.instagram.com/psikologramazan/
web : www. ramazanboyaci.com

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.